Näitan kõiki 4 tulemust

Kuva küljemenüü

Sussikott oma disainiga

7.508.50
Kerge nööridega sussikott Sussikotid on kahes mõõdus- suuremad (40 x 45cm) ja väiksemad (29 x 40cm). Sussikott on hõlpsasti kokkuvolditav ja kergesti masinpestav. Sussikott on disainitud ja toodetud Eestis ning tootmisel on kasutatud kanga ülejääke (100% polüesterkangad). Sussikotile saab peale trükkida mistahes disaini ja logosid, olles need eelnevalt kooskõlastaud meie disaineriga aadressil avers@avers.ee. Joonistame pildi, kinnitame ja teeme valmis. Miinimumkogus ühele disainile 10tk. Tarneaeg kuni 2 nädalat.

Torusall oma disainiga

15.00 10.00
100% mikrofiiber torusall sobib hästi Eesti kliimas kandmiseks igal aastaajal Õmblusega multifuktsionaalne torusall juhib niiskust kehast eemale, hoides seeläbi keha palavates oludes jahedana ja külmades tingimustes soojana. Torusall on masinapesu kõlbulik, kuid tuleks vältida tsentrifuugi ja kuivatit. Tegemist on kiiresti kuivava materjaliga, kuivatamiseks laota märg torusall lamedale pinnale. Valmistatud Eestis.

Poekott oma disaniga

15.0017.00
Kangast poekott, mille ühel küljel on kaunis pilt. Poekotid on kolmes mõõdus, ühed, veidi pisemad (33 x 39 cm) aga pikemate sangadega ja teised, traditsioonilised mahulised poekotid (34 x 40 x 4 cm). Ja kolmas suurus on korralik turukott, kuhu mahub piisavalt kõike vajalikku (35 x 44 x 17 cm). Poekott on hõlpsasti kokkuvolditav ja kergesti masinpestav, mugav igapäevane kaaslane poeretkedel. Poekott on disainitud ja toodetud Eestis ning tootmisel on kasutatud kanga ülejääke (100% polüesterkangad).  

Kahekihiline näomask (Oma disain)

4.50 3.00
Kahekihiline näomask (omadisain) Teeme Teile just sellise näomaski nagu Teile meeldib Kirjuta meile ja saada oma disain või logo Miinimumkogus 6tk Valmistatud Eestis Välimine kangakiht- 130gr 100% PE Sisemine kangakiht- 100% PP Ökotex sertifikaadiga kiudkangas (non woven spunbond) Maskid kannatavad õrnpesu NB! Tegemist ei ole meditsiinilise maskiga!