Näitan kõiki 5 tulemust

Kuva küljemenüü

T-särk Fitness Tumeroosa

18.00
Fitness T-särk Ilus punakas-roosa värv ja minimalistlik disain Kvaliteetne mõnus, kiiresti kuivav ja hingav polüesterkangas. T-särk on disainitud ja toodetud Eestis ning tootmisel oleme kasutanud ainult Euroopas valmistatud kõrgekvaliteedilisi kangaid.

T-särk Fitness Tumepunane

18.00
Fitness T-särk Ilus veinipunane värv ja minimalistlik disain Kvaliteetne mõnus, kiiresti kuivav ja hingav polüesterkangas. T-särk on disainitud ja toodetud Eestis ning tootmisel oleme kasutanud ainult Euroopas valmistatud kõrgekvaliteedilisi kangaid.

T-särk Fitness Roosa

18.00
Fitness T-särk Ilus erk roosa värv ja minimalistlik disain. Kvaliteetne mõnus, kiiresti kuivav ja hingav polüesterkangas. T-särk on disainitud ja toodetud Eestis ning tootmisel oleme kasutanud ainult Euroopas valmistatud kõrgekvaliteedilisi kangaid.

T-särk Fitness Hall

18.00
Fitness T-särk Ilus vesihall värv ja minimalistlik disain Kvaliteetne mõnus, kiiresti kuivav ja hingav polüesterkangas. T-särk on disainitud ja toodetud Eestis ning tootmisel oleme kasutanud ainult Euroopas valmistatud kõrgekvaliteedilisi kangaid.

Pikeesärk Basic

20.00
Basic pikeesärk lastele. Ilus vesihall värv ja minimalistlik disain. Kvaliteetne mõnus ja hingav polüesterkangas. Pikeesärk on disainitud ja toodetud Eestis ning tootmisel oleme kasutanud ainult Euroopas valmistatud kõrgekvaliteedilisi kangaid.